Újdonságok, hírek
Kérdezd Bélát élőben!
Ismét élő közvetítésre készülünk, ahol felteheted kérdéseidet. Ha tagunk vagy, csatlakozz az oldalra január 22-én délután 5-kor és kérdezz élőben! A korábbi adások is visszanézhetők a Videótárban.
A mindfulness nem tud mindent megoldani
Az előadássorozat záró foglalkozásában Béla összefoglalja a mindfulness gyakorlati tapasztalatait, elhelyezi a mindfulness gyakorlást a Ken Wilber-i integrál rendszerben. Szó lesz a cselekvő és létezés üzemmód egészséges arányáról, az intuíció szerepéről és arról is, hogy hol nem fog működni a mindfulness. A záróelőadás gyakorlata most is letölthető mp3 formátumban.
Sikertelen fizetések ellen
A kényelmes vásárlás biztonsága mindnyájunk érdeke. A csalások, visszaélések elleni küzdelem eredménye az új, 2021. január 1-én bevezetett vásárlási módszer. Ez rendelkezés a biztonságot jelentősen fokozza, de sajnos a vásárlást kissé nehezíti. Az első napi tapasztalatok sajnos akadozást mutatnak.
Mindfulness képzés indul (reméljük) 2021. februárban
Integrál Mindfulness képzés indul 2021. februárjában. A képzés a mindfulness elméletét és gyakorlatát az alapoktól építi fel. A képzést Dr. Daubner Béla pszichiáter, kiképző pszichoterapeuta, jógaoktató vezeti. A képzés tervezett időtartama 2 év (kb. 20 alkalom). Kattints a képre a jelentkezéshez!