Transzperszonális Filozófia és Pszichológia 9. alkalom

4 900 Ft

A kilenc alkalomból álló előadássorozatot a felébredés spirituális útján járóknak és az útra készülőknek ajánljuk. Az előadássorozat a transzcendálást – az egót és a személyiséget bennfoglaló és meghaladó életszakaszt – támogató ismereteket nyújt át. A modulok végén játékos teszttel mérheted le tudásodat. Az előadások diasorozatai letölthetők.

Leírás

A Transzperszonális Filozófia előadója Dr. Daubner Béla,
Az Integrál Elmélet előadója Márkus Tamás hangmérnök, integrál tanácsadó.

A kilenc alkalomra tervezett előadássorozat záró alkalmának előadásai önállóan is fontos információkat nyújtanak át.

    • 1. előadás: Stan Grof munkássága – Spirituális út jellemzői (2:52:59)
    • 2. előadás: Szeretet – Intimitás – Szerelem (1:43:06)

A Transzperszonális Filozófia záró előadásban Béla Stanislav Grof munkásságát mutatja be saját pszichoterápiás tapasztalataival kiegészítve. Szó lesz a holotróp légzésről, a születés előtti és alatti állapotok Grof által kidolgozott pszichológiájáról, valamint a spirituális krízisről. Részletesen bemutatásra kerülnek a transzperszonális élmények és a spirituális út jellemzői.

Az Integrál Elmélet záró előadásában Tamás egy konkrét példán az AQAL keretrendszer alkalmazását mutatja be. Egy szakdolgozat témája volt a szeretet, és a téma kidolgozása során újabb összefüggések tárultak fel. Olyan fogalmak kerültek új megvilágításba mint az intimitás és a szerelem. Ennek a munkának rövid ismertetése zárja az előadássorozatot.

Betekintő videók

Betekintő videónk megtekintéséhez kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj!

Regisztráció / Bejelentkezés

Teszt részletek

Betekintő videónk megtekintéséhez kérjük jelentkezzen be vagy regisztráljon!

Regisztráció / Bejelentkezés

Érdekelhetnek még…